Close

Baltijos šalių karatė sporto šakos vystymo projektas su Antonio Oliva – 7 Dan (Ispanija)

Baltijos šalių karatė sporto šakos vystymo projektas su Antonio Oliva – 7 Dan (Ispanija)

Š.m. gruodžio 4 – 5 dienomis Kaune vyko antrasis A. Oliva seminaras iš Baltijos šalių karatė sporto šakos vystymo projekto. A. Oliva buvo patenkintas, kad perteiktos žinios ankstesniuose seminaruose buvo įsisavintos. Taip pat seminaro dalyvių auditorija buvo beveik nepakitusi todėl levgva buvo organizuoti teorinius ir praktinius užsiėmimus. Išklausius teoriją, buvo atliekamos praktinės užduotys. Šio seminaro pagrindiniai akcentai: judėjimas ir kojų darbas, gynyba (priekine, tolimąja ranka), Ippon vertės atakos (pavienės, dvigubos technikos).

Visi projekto dalyviai susiskirstę grupėmis turi parašyti tiriamąjį darbą ir išnagrinėti pasirinktą kumite sritį. Šis darbas turi būti atliktas iki 2005-10-31 d. Tik atlikę šį darbą projekto dalyviai, karatė instruktoriai gaus tarptautinio kumite instruktoriaus sertifikatus.

Pagrindinis projekto tikslas – pakelti sportinio, tradicinio, klasikinio karate kumite lygį pagal WKF ir Shobu Ippon varžybų taisykles, stiprinti tarpklubinius, tarptautinius ryšius. Seminarą, kuriame dalyvavo daugiau nei 30 geriausių Lietuvos kumite sportininkų ir instruktorių, organizavo Lietuvos Shotokan Karate Federacija ir Kauno Karatė klubas „Samurajus“.