Close

Čekijos tatamis sėkmingas Lietuvos kovotojams

Čekijos tatamis sėkmingas Lietuvos kovotojams

Mlada Boleslav mieste vykusiose Čekijos karatė taurės atvirose varžybose, kuriose dalyvavo trylikos šalių atstovai (700 sportininkų), lietuviai iškovojo vieną pirmąją, dvi antrąsias ir keturias trečiąsias vietas.

Laimėjusi visas trejas kumite kovas 11-14 metų amžiaus grupėje, per 50 kg svorio kategorijoje rungtyniavusi Jurgita Januškaitė (Vilniaus „Karate-do“ klubas) užkopė ant aukščiausio garbės pakylos laiptelio. Šio amžiaus grupės ir svorio kategorijos atstovė Almina Adomaitytė (Kauno „Satoris“) pasiekė viena pergale mažiau ir pasitenkino sidabro medaliu. Toki patį apdovanojimą pelnė ir 18-meči7 kumite varžybose pasirodžiusi panevėžietė Irma Šiurnaitė (per 60 kg).

Šioje amžiaus grupėje rungtyniavusi pasaulio čempionato prizininkė Laima Grižaitė (Vilniaus „Karate-do“) ir Kauno „Satorio“ klubo narė Justina Andronavičiūte (11-14 m.) užėmė trečiąsias vietas kata rungtyje. Viktorija Bieliauskaitė („Karate-do“) ir Mantas Kazlauskas (Kauno „Samurajus“) buvo treti iki 14 metų ir per 18 metų kumite kovotojų varžybose.

Pasak Lietuvos Shotokan karatė federacijos prezidento Kazimiero Bartkevičiaus, mūsiškiai kovojo pagirtinai ir pasirodė garbingai, o praėjusių metų geriausias šios federacijos sportininkas, antrojo Dano meistras Rolandas Kesiminas pademonstravo puikią techniką ir buvo vertas nugalėtojo titulo. Deja, kovodamas dėl kelialapio į finalą, kaunietis neleistinu veiksmu nokautavo Latvijos sportininką, todėl buvo nubaustas ir pasitenkino ketvirtąja vieta. Turnyre gerai užsirekomendavo ir teisėjai: tarptautinės kategorijos arbitras panevėžietis Alfonsas Valuntonis bei kaunietis Gintas Pačiuipis.

„Kauno diena“