Close

ESKA čempionate iškovoti 2 medalių komplektai

Anglijoje, netoli Londono esančiame Krolio miestelyje vyko 30-tas ESKA Europos Shotokan karatė čempionatas, kuriame dalyvavo apie 400 sportininkų iš 23 šalių. Lietuvai atstovavo 11 sportininkų, kurie iškovojo 2 komplektus bronzos medalių.

Sėkmingai čempionate pasirodė merginų jaunimo (18 – 20 m.) kumite komanda (Rūta Zigmantavičiūtė, Ineta Andriūnaitė, Neila Sventickytė) po atrankinių kovų įveikusi varžybų šeimininkes angles, iškovojo bronzos medalius. Panašiai sekėsi ir vaikinų jaunių (16 – 17 m.) kumite komandai. Domantas Brazauskas, Mantas Janonis, Minvydas Kubilius pusfinalyje 2:1 pralaimėję Rusijos bendraamžiams, tenkinosi 3 vieta ir bronzos medaliais.

Asmeninėse varžybose po dvi pergales iškovojo Dovydas Valionis ir Laurynas Norbutas. Jiems kelią link medalių pastojo Vokietijos ir Anglijos sportininkai, kurie tapo varžybų prizininkais.

Čempionate teisėjavo mūsų šalies tarptautinės kategorijos teisėjai Alfonsas Valuntonis ir Giedrė Gudzinevičiūtė – Vilkelė. Beje Giedrė sėkmingai išlaikė kvalifikacijos egzaminą ir tapo A kategorijos kata, kumite referi.