Close

Europos Shotokan Karatė čempionato bronza

Austrijos Vels mieste įvyko 24-as Europos Shotokan karatė čempionatas, kuriame dalyvavo per 400 sportininkų iš 23 Europos valstybių. Sėkmingiausiai čempionate pasirodė Remigijus Šadas individualioje kumite rungtyje pasiekęs 4 pergales iškovojo bronzos medalį.

Arti medalių buvo vyrų kumite komanda (R. Šadas, K. Čiutra, L. Andronavičius, T. Žilinskas, M. Ratkevičius). Sėkmingai įveikusi atrankos etapą, kuriame net 5:0 įveikė škotus ir kitas komandas, dėl išėjimo į pusfinalį susitiko su varžybų šeimininkais austrais ir po dramatiškos kovos esant rezultatui 2,5:2,5 pergalę iškovojo austrai, atlikę daugiau Ippon technikos veiksmų. Lietuvos komanda užėmė 5-ąją vietą.

Giedrė Gudzinevičiūtė išlaikė tarptautinės kategorijos ESKA kata ir kumite teisėjų egzaminus bei kartu su LSKF viceprezidentu Alfonsu Valuntoniu teisėjavo čempionate.

Čempionatas pasižymėjo ypač gera organizacija, šiuolaikinių technologijų pritaikymu. Daugiausiai medalių pelnė Austrijos, Vokietijos, Anglijos sportininkai. Sekantis Europos čempionatas įvyks 2010 m. Vokietijoje Koblenz mieste, o pasaulio čempionatas – 2011 m. JAV, Čikagoje.