Close

Jėgų išbandymas Latvijoje

Šių metų spalio 7 – 8 dienomis Jelgavoje vyko 14-tas Shotokan Karate do Of United Nation (SKDUN) organizacijos Pasaulio čempionatas, kuriame dalyvavo apie 500 dalyvių iš 25 šalių. LSKF atstovavo 33 sportininkai iš Vilniaus „Karate do“, Kauno „Samurajaus“, „Era“, Radviliškio „Kentauro“ ir Zarasų „Zarasai“ klubų.

Antrą vietą kata rungtyje 18 – 20 metų iškovojo Jurgita Januškaitė iš Vilniaus „Karate do“ klubo. Trečias vietas iškovojo kumite rungtyje 12 – 13 metų Austėja Matuzaitė iš Panevėžio „Alfa“ klubo ir kata rungtyje 16 – 17 metų grupėje Edita Rupeikaitė Kauno „Era“ sportininkė. Ketvirtas vietas užėmė kata rungtyse 16 – 17 metų Rolandas Radžiūnas „Alfa“ ir Austė Linkevičiūtė „Karate do“.

Pagal medalius daugiausiai prizinių vietų iškovojo Rumunijos sportininkai, antri Latvijos ir treti Lietuvos atstovai. Čempionate dalyvavo aukšto sportinio lygio dalyviai, tačiau buvo prasta organizacija. Šios varžybos mūsų federacijos sportininkams buvo geras jėgų išbandymas prieš Europos čempionatą įvyksiantį Šveicarijoje Liucernoje lapkričio 25 – 26 dienomis.