Close

Karatė klubo „ALFA“ taurė

Sekmadienį Panevėžyje vyko klubo „ALFA“ Šotokan karatė taurės varžybos, skirtos jaunimo ir suaugusių amžiaus grupių sportininkams. Tai buvo „žaibo“ principu pagrįstas turnyras, kuriame sportininkai per trumpą laiką turėjo maksimumą kovų, nes susitiko kiekvienas su kiekvienu pogrupiuose ir bendroje lentelėje.

Jaunimo grupėje (17-20 m.) finale susitiko po 4 pergales pogrupiuose iškovoję Armandas Bunius „Kentauras“ ir Audrius Dobrovolskas „Fight gang“, nugalėjo pirmasis. Dėl trečios vietos kovojo Vaidas Dobrovolskis „Fight gang“ ir Modestas Kuvykas „Kentauras“, nugalėjo pirmasis.

Suaugusių grupėje (+21 m.) susirinko 9 dalyviai, tad kiekvienam sportininkui teko po 8 kovas. Turnyro nugalėtoju tapo Tomas Žilinskas „Karate-do“ klubas iškovojęs 7 pergales, antrą vietą užėmė Lukas Andronavičius „Fight gang“ klubas – 7 pergalės, teisėjų sprendimu pralaimėjęs tarpusavio kovą. Trečią vietą, su penkiomis pergalėmis, iškovojo Romuald Duchnovič „Karate-do“ klubas.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti klubo „Alfa“ taurėmis, suaugusieji piniginiais prizais. Sportininkus apdovanojo klubo prezidentas Alfonsas Valuntonis.

Varžybos vyko dinamiškai be traumų, gerai dirbo teisėjų kolegija: M. Bartkevičius, S. Daukšys (abu „Samurajus), K. Stankevičius, K. Skorochodovaitė (abu „Impulsas“) D. Libnickas („Dao“), M. Lašas („Karate-do“), M. Ratkevičius („Fight gang“), G. Raginskas, M. Jasiukėnas (abu „Alfa“).