•  /
  • 2011 metai
  •  /
  • Lietuviams neįprastos Europos karatė klubų čempionato rungtys nesutrukdė pasiektų svarių pergalių

Š.m. balandžio 15-17 dienomis Lenkijoje, Dabrova Gornicza mieste, įvyko X-asis Europa karate & Kobudo Cup for Club – RONIN CUP čempionatas. Šiame įspūdingame renginyje varžėsi  33 klubai iš dešimties Europos šalių. Varžybos vyko pagal WKF ir Shotokan taisykles, dalyvavo Shotokan, ir kitų stilių atstovai.

Sportininkai galėjo išbandyti jėgas labai įvairiuose rungtyse: kata invidual, kumite invidual , kata 2-people, kata team, kumite shobu sanbon, kumite point (WKF), kobudo, kobudo 2-people. Kai kuriuos rungtys buvo tikrai neįprastos, pavyzdžiui kata 2-people, kai du sportininkai daro sinchroniškai kata, bei kobudo rungtis – kata su įvairiais ginklais.

Kauno karatė klubas „Era“ sudarė šešių sportininkų komandą ir pirmą kartą atstovavo Lietuvą ir klubą šiame čempionate. Šio klubo sportininkai labai gerai reprezentavo Lietuva – bendroje 32-jų klubų įskaitoje užėmė 8-ąją vietą ir iškovojo 14 medalių:

• Edita Rupeikaitė – klubo komandos vadovė ir sportininkė, kata rungtyje (18-40 m.) įveikusi Slovakijos, Vokietijos, Lenkijos sportininkes užlipo ant aukščiausio pirmos vietos laiptelio. Kumite rungtyje open kategorijoje iškovojo du bronzos medalius.
  • Evelina Araneckaitė –16-17m. kumite point (WKF) rungtyje (-53;-57 kg) užėmė antrąją vietą, nusileidusi dviem taškais Slovakijos sportininkei, o kumite shobu sanbon rungtyje užėmė trečiąją vietą.
  • Simona Didžiokaitė – 16-17 m. kumite point (WKF) rungtyje (-53;-57 kg), kumite shobu sanbon iškovojo du bronzos medalius.
  • Augustė Andrijonaitė – 10-12m. kumite point (WKF) rungtyje iškovojo trečiąją vietą, o kumite shobu sanbon antrąją vietą.
  • Vytautas Jūras – kata (10-12m.) rungtyje iškovojo antrąją vietą, kumite point (WKF) ir kumite shobu sanbon dvi trečiąsias vietas.
  • Minvydas Kubilius – kata (10-12m.) ketvirtoji vieta, kumite point (WKF) ketvirtoji vieta.
  • E. Rupeikaitė, S. Didžiokaitė, E. Araneckaitė – iškovojo trečiąją vietą komandinėje kata rungtyje.

Sveikiname šio čempionato nugalėtojus ir prizininkus, linkime sėkmės ateinančiose varžybose! Nuoširdžiai dėkojame sportininkų tėveliams, kurie kartu važiavo į čempionatą, palaikė ir sirgo už Kauno karatė klubo „Era“ komandą!

Tomacz Byjos – „Ronin Cup“ čempionato organizatoriaus vardu, kviečiame visus Lietuvos karatė klubų sportininkus aktyviai dalyvauti 2012 metais XI Europa Karate & Kobudo Cup for Club – RONIN CUP čempionate!