Close

Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių shotokan karatė XII pirmenybės

Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių shotokan karatė XII pirmenybės

Panevėžyje vykusiose atvirose vaikų, jaunučių ir jaunių Shotokan karatė pirmenybėse, be Lietuvos kovotojų, savo meistriškumą demonstravo ir Latvijos bei Kaliningrado srities jaunieji sportininkai. Pirmenybėse dalyvavo 220 sportininkų iš 15 karatė klubų. Varžybas aptarnavo 32 teisėjai.

Visus žiūrovus ir dalyvius sužavėjo jauniausias varžybų dalyvis keturmetis kaliningradietis Aleksandras Stasiukas. Jis varžovų neturėjo, todėl vienas demonstravo savo sugebėjimus kata rungtyje.

Bendroje klubų įskaitoje nugalėtojais tapo sportininkai iš Kauno „Eros“ klubo, antrą vietą užėmė taip pat kauniečiai, „Samurajaus“ klubo atstovai. Treti – Radviliškio „Kentauro“ kovotojai.

„Šiais metais neiškovojome prizinės vietos. Koją pakišo gripas, dėl kurio negalėjo dalyvauti 23 į paraišką įtraukti klubo sportininkai – tai daugiau nei pusė komandos“, – apgailestavo vyriausiasis varžybų teisėjas, ketvirtą vietą užėmusio klubo „Alfa“ treneris Alfonsas Valuntonis.

Pirmenybes organizavo Panevėžio karatė klubas „Alfa“ ir LSKF. Panevėžyje vykusiose pirmenybėse vyriausiuoju sekretoriumi buvo LSKF prezidentas Kazimieras Bartkevičius. Pirmenybių kovas stebėjo ir LSKF generalinis sekretorius Ričardas Piepolis.

Pirmenybių nugalėtojai: U.Borodičaitė, I.Dagile, S.Didžiokaitė, I.Kozlovaitė, A.Matuzaitė, U.Brusokaitė, E.Rupeikaitė, S.Dagile, J.Januškaitė, G.Pėteraitis, A.Nekrašas, L.Urbonas, D.Valionis, A.Gaiduk, I.Aedulkhamidov, A.Dobrovolskas, V.Griška, M.Jurevičius, T.Žvirblis, R.Šadas, V.Čižinauskas, L.Andronavičius

Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių Shotokan karatė pirmenybių rezultatai