Close

LSKF komandinės taurės varžybos

LSKF komandinės taurės varžybos

Šių metų gegužės 27 dieną po karatė mokinių egzaminų, LSKF tradiciškai organizavo komandinės taurės varžybas vaikams, jaunučiams ir jauniams. Šiais metais prie įprastų rungčių, buvo įtrauktos naujos komandinės rungtys. Pirmą kartą buvo vykdomos kata dvejetų varžybos. Sportininkai stovi vienas šalia kito, vienoje linijoje, veidu į referi ir kaip galima vienodžiau atlieka kata. Tokios naujos rungtys suteikia pasivaržyti ne tik didžiųjų klubų sportininkams, bet ir mažesniems klubas iš kitų šalies miestų. Juk klubo užsiėmimus lanko panašaus amžiaus jaunimas, todėl suburti tokią komandą yra paprasta. Kita naujovė, tai merginų dvejetų komandinė kumite. Taip jau susiklostė, kad šį sportą daugiau renkasi vaikinai, todėl dažnai būdavo, kad klubams pritrūkdavo vienos merginos, kad susidarytų komanda.

Šiose varžybose galėjo dalyvauti jaunieji sportininkai nuo 7 iki 15 metų amžiaus. Varžybos prasidėjo nuo kata dvejetų, vėliau komandinių kata ir kumite rungčių. Dvidešimtyje rungčių varžėsi 74 komandos iš 10 šalies klubų. Komandinės varžybos sportininkams suteikia daugiau pasitikėjimo, pasižymi azartiškomis kovomis, aktyviu sirgalių palaikymu ir gera nuotaika.

Daugiausiai įskaitinių taškų surinko Kauno „Era“ klubo sportininkai. Šis klubas užregistravo daugiausiai komandų. Antrą vietą užėmė Panevėžio „Alfa“ sportininkai, o treti – Radviliškio „Kantauras“ atstovai. Varžyboms vadovavo vyr. teisėjas G. Pačiuipis ir vyr. sekretorius M. Bartkevičius.

LSKF komandinės taurės varžybų rezultatai