Close

LSKF sporto vakaras, 2003 m. geriausių sportininkai, teisėjai

LSKF sporto vakaras, 2003 m. geriausių sportininkai, teisėjai

Lietuvos Shotokan karatė federacija pskelbė geriausių federacijos sportininkų penketukus kata ir kumite rungtyse. Kata rungtyje geriausiais sportininkais pripažinti Mantas Bartkevičius (Kauno karatė klubas „Samurajus“) ir Laima Grižaitė (Vilniaus „Karate do“ klubas). Kumite geriausi sportininkai: Mindaugas Ratkevičius (Kauno karatė klubas „Samurajus“) ir Irma Šiurnaitė (Panevėžio „Alfos“ klubas). Specialiu federacijos prizu buvo apdovanota Karilė Neknedavičiūtė Kauno karatė klubo „Era“ sportininkė, tapusi 2003 m. kata ir kumite rudų diržų pasaulio čempione Las Vege.

Lietuvos Shotokan karatė federacija pskelbė geriausių federacijos sportininkų penketukus kata ir kumite rungtyse. Kata rungtyje geriausiais sportininkais pripažinti Mantas Bartkevičius (Kauno karatė klubas „Samurajus“) ir Laima Grižaitė (Vilniaus „Karate do“ klubas). Kumite geriausi sportininkai: Mindaugas Ratkevičius (Kauno karatė klubas „Samurajus“) ir Irma Šiurnaitė (Panevėžio „Alfos“ klubas). Specialiu federacijos prizu buvo apdovanota Karilė Neknedavičiūtė Kauno karatė klubo „Era“ sportininkė, tapusi 2003 m. kata ir kumite rudų diržų pasaulio čempione Las
Vege.

Shotokan judėjimo Vilniuje pradininkai broliai K. ir J. Šipeliai, L. Grižaitė, R. Piepolis yra pagrindiniai „Karate do“ klubo ramsčiai Kauno karatė klubo „Era“ sportininkės ir vadovės yra patenkintos 2003 m. rezultatais

2003 metų geriausių LSKF sportininkų penketukai

Kata rungtis

1. Laima Grižaitė (Vilniaus „Karate do“) 1. Mantas Bartkevičius (Kauno „Samurajus“)
2. Julija Lazovskaja (Vilniaus „Karate do“) 2. Donatas Jurkevičius (Kauno „Samurajus“)
3. Anna Žukova (Vilniaus „Karate do“) 3. Rolandas Kesminas (Kauno „Samurajus“)
4. Laima Kazlauskaitė (Kauno „Era“) 4. Eugenijus Vinciūnas (Panevėžio „Alfa“)
5. Jurgita Januškaitė (Vilniaus „Karate do“) 5. Linas Žalnieriūnas (Panevėžio „Alfa“)

Kumite rungtis

1. Irma Šiurnaitė (Panevėžio „Alfa“) 1. Mindaugas Ratkevičius (Kauno „Samurajus“)
2. Anna Žukova (Vilniaus „Karate do“) 2. Robertas Budnikas – treniruojasi savistoviai
3. Ineta Valančiūtė (Radviliškio „Kentauras“) 3. Vidmantas Kungys (Vilniaus „Karate do“)
4. Audronė Širokova (Kauno „Era“) 4. Donatas Jurkevičius (Kauno „Samurajus“)
5. Laima Kazlauskaitė (Kauno „Era“) 5. Aurimas Astrauskas (Panevėžio „Alfa“)

2003 metų geriausių LSKF teisėjų penketukas

1. Nikolajus Gusevas (Zarasų „Zarasai“)
2. Laima Grižaitė (Vilniaus „Karate do“)
3. Gintas Pačiuipis (Kauno „Samurajus“)
4. Mantas Bartkevičius (Kauno „Samurajus“)
5. Arūnas Masalskis (Radviliškio „Kentauras“)
Linksmų Šv. Kalėdų
Laimingų Naujųjų Metų
Sėkmingų startų