Close

Nepaisant COVID-19, LSKF sėkmingai užbaigė sezoną Dan egzaminais

Nepaisant COVID-19, LSKF sėkmingai užbaigė sezoną Dan egzaminais

Dėl COVID-19 viruso, buvo sustabdyta LSKF klubų veikla. Net 2 mėnesius nebuvo tiesioginių treniruočių. LSKF klubų treneriai nenuleido rankų ir ruošė sportininkus karatė egzaminams nuotoliniu būdu.

Lietuvos Shotokan Karate Federacija pagal pusmečio renginių kalendorių tradiciškai vykdė regioninius ir respublikinius karatė mokinių egzaminus. O patys svarbiausi išbandymai vyko Zarasuose per Dan kvalifikacinius egzaminus.

Karatė seminarą pravedė ir žinias perteikė LSKF prezidentas Alfonsas Valuntonis ir Latvijos LFSKA prezidentas Andrej Komar. Džiugu, kad palaikydamas jaunuosius sportininkus, renginyje dalyvavo ir Zarasų karatė pradininkas, 1 dan meistras, dabartinis meras Nikolajus Gusevas. Jis laužydamas lenteles visiems priminė, kad yra visada pasirengęs eiti karatė kovos meno keliu.

Kazimiero Bartkevičiaus vadovaujama egzaminų komisija įvertino sportininkų pasirengimą ir suteikė I Dan meistriškumo laipsnius:
broliams Aronui ir Arijui Puidokams (Panevėžio klubas „Alfa“ tren. A. Valuntonis), Simonui Vereniui (Kauno klubas „Dao“ tren. D. Libnickas),
Vytautui Kasaparvičiui (sporto centras „Zarasai“) ir Remigijui Pečkiui (Rokiškio klubas „Karate-do“). II Dan meistriškumo laipsnį apgynė gerą techniką pademonstravusi Justina Šiurnaitė (Panevėžio klubas „Alfa“ tren. A.Valuntonis).

LSKF prezidentas Alfonsas Valuntonis padėkojo Zarasų sporto centrui ir merui Niklajui Gusevui už puikiai suorganizuotas sąlygas renginiui.