•  /
  • 2013 metai
  •  /
  • Tarptautinio turnyro „DAUGAVPILS FORTRESS-2013“ nugalėtojų taurė karatė klubo „Alfa“ sportininkams

Daugpilyje vyko jau tradiciniu tampantis „Daugavpils Fortress“ vaikų, jaunučių, jaunių karatė turnyras, kurį organizavo Latvijos karate Akademija ir jos vadovas Andrejus Komaras. Jame dalyvavo per 100 sportininkų iš 9 Latvijos ir Lietuvos klubų, kurie varžėsi kata ir kumite rungtyse.

Sėkmingai šiame turnyre pasirodė LSKF klubų: Panevėžio „Alfa“ , Utenos „Impulso“, Zarasų „Zarasai“, Kauno „Era“ jaunieji sportininkai, kurie pelnė nemažai aukščiausių apdovanojimų.

Įvairiose amžiaus grupėse nugalėtojais tapo Eglė Duobaitė, Vanesa Kaminskaitė, Akvilė Šiaučiūnaitė, Adonė Motekaitytė, Laurynas Norbutas, Ernestas Kriskus (visi Panevėžio „Alfa“), Augustė Andrijonaitė (Kauno „Era“).

Antrąsias vietas užėmė Jokūbas Vogulis, Vanesa Kaminskaitė, Eglė Duobaitė, Akvilė Šiaučiūnaitė, Rūta Zigmanatvičiūtė, Marius Sadzevičius (visi Panevėžio „Alfa“), Ligita Rudokaitė  ir  Deinaras Stundžia (abu Utenos „Impulsas“), Neila Sventickytė (Zarasų „Zarasai“), Mantas Janonis (Kauno „Era“).

Trečiąsias vietas laimėjo Liveta Dainytė, Neila Sventickytė, Deividas Guogis (visi Zarasų „Zarasai“), Mantas Janonis (Kauno „Era“).

Be individualių rungčių vyko ir komandinė kumite rungtis. Šios rungties rezultatai lėmė galutinę vietą klubų suvestinėje. Iki šios rungties daugiausiai prizinių vietų buvo iškovoję ir vienodai surinkę taškų Latvijos Karate Akademijos ir Panevėžio „Alfa“ klubų sportininkai. Šioje rungtyje, kovojusi nepilnos sudėties panevėžiečių komanda (Laurynas Norbutas ir Ernestas Kriskus) lemiamoje kovoje įveikė šeimininkus užimdami antrą vietą, o Daugpilio karate Akademijos sportininkai liko treti. Rungties nugalėtojais tapo Utenos „Impulso“ sportininkai.

Šios minimalios taškų persvaros užteko, kad Panevėžio karatė klubo „Alfa“ sportininkai taptų turnyro nugalėtojais, ir iškovotų taurę. Antri Latvijos karate Akademijos, o treti Rezeknės „Satori“ klubo sportininkai.

Varžybose teisėjavo panevėžiečiai Mantas Jasiukėnas, ir Mindaugas Kinderis, zarasiškiai Nikolajus Gusevas ir Vytautas Paukštė. Tarptautinio turnyro dalyvius LSKF vardu pasveikino LSKF viceprezidentas Alfonsas Valuntonis.