Close

Tarptautinis WKF turnyras Lenkijoje

2013 m. gegužės 26 d. Lenkijos mieste Byalostoke vyko tarptautinis vaikų ir jaunimo WKF karate čempionatas. Čempionate dalyvavo sportininkai iš Lenkijos, Baltarusijos bei Lietuvos. Varžybos vyko ant dviejų tatamių WKF būdingu stiliumi, kuris pasižymi greičiu, technika bei ypatinga kontrole.

Lietuvos Shotokan karate federaciją šiame čempionate atstovavo Utenos Shotokan Karate klubas „Impulsas“. Sportininkai varžėsi trijose rungtyse – Fantom, Kata ir Kumite. Jaunieji „Impulso“ karatekos pelnė 3 medalius:

• Karolis Ubeika iškovojo sidabro medalį Kumite rungtyje  14-15 metų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 57 kg.
  • Ingrida Kalinauskaitė taip pat iškovojo sidabro medalį Kumite rungtyje 10-11 metų amžiaus grupėje , svorio kategorijoje virš 33 kg.
  • Martyna Šatenytė iškovojo bronzos medalį individualioje Kata rungtyje 12-13 metų amžiaus grupėje.