Close

Tauptautinis karatė turnyras „Tigro kelias“

Tauptautinis karatė turnyras „Tigro kelias“

Š. m. lapkričio 15 d. vyko penktasis tarptautinis karatė turnyras „Tigro kelias 2008“.

Vienas iš varžybų tikslų ne atrinkti sportininkus į Lietuvos rinktines, o juos įtraukti į karatė varžybas, žengti pirmą žingsnį ant karatė tatamio, pasiekti nedideles pergales, parodyti kovingumą ir gražią karatė techniką. Pasiektos pergalės tai ne tik sportininkų, bet ir jų trenerių darbo rezultato įvertinimas. Ne visiems dalyviams pasisekė užimti prizines vietas, todėl sieks medalio daugiau darbo įdėdami treniruotėse. Buvo rungčių, patekti tarp prizininkų buvo ypatingai sunku, nes varžėsi po 20 – 30 sportininkų.

Varžybų populiarumas kiekvienais metais vis didėja ir sulaukiame naujų klubų dalyvaujančių „Tigro kelyje“. Pagal pasiektas pergales yra sudaromas klubų turnyrinė lentelė. Atkakli kovą vyko tarp klubų, skaičiuojant taškus. Šiais metais daugiausiai taškų surinko Kauno karatė klubo „Era“ sportininkai (191 taškai). Antroje vietoje šiais metais liko Kauno karatė klubo „Samurajus“ (168 taškai) atstovai, užleisdami praeitų metų lyderio pozicijas. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais trečioje klubų taškų lentelės vietoje yra Panevėžio karatė klubas „Alfa“ (148 taškai).

Kaip tik šių klubų sportininkai sudaro Lietuvos Shotokan karatė rinktinės pagrindą, kuri lapkričio 22 – 23 dienomis dalyvaus Europos Shotokan karatė čempionate Londone. Į Lietuvos rinktinės sudėtį įtraukti atstovai iš Vilniaus „Karate do“, Radviliškio „Kentauro“ ir Utenos „Impulso“ klubų. Federacijos vadovai tikisi grįžti su Europos čempionato medaliais, nes mūsų sportininkai yra pasiekę aukštą sportinį lygį ir ne kartą džiugino įspūdingomis pergalėmis.