Close

VI Senjorų čempionatas

Sekmadienį Panevėžyje įvyko VI-tas Lietuvos Shotokan karatė senjorų čempionatas, kuriame kata rungtyje varžėsi 34, o kumite rungtyje – 28 dalyviai iš 8 karatė klubų, tame tarpe svečiai iš Londono ir Latvijos.

Absoliučioje kumite rungtyje, kur nebuvo amžiaus apribojimų ir galėjo dalyvauti visi pageidaujantys, nugalėtojais tapo Otilija Kerbelytė ir Robertas Gabulas (abu iš Panevėžio klubo „Alfa“), o kata absoliučią rungtį laimėjo Dainius Libnickas Kaunas „Dao“ klubas. Pasižymėjo žinomas keliautojas vilnietis Vytautas Bukauskas meistrų grupėje laimėjęs kata ir kumite rungtis.

Vyriausiais varžybų dalyvis Juozas Bakutis (72 m.) iš Kauno karatė klubo „Samurajus“ meistrų grupėje virš 50 m. kata rungtyje iškovojo bronzos medalį.

Jaunatvišką kovos azartą, gerą techniką parodė meistrų grupės kumite rungčių nugalėtojai Mindaugas Šiaučiūnas iš Kauno „Samurajus“ ir Alvydas Pauliukevič iš Vilniaus klubo „Karate-do.

Su medaliais namo grįžta ir čempionato svečiai: Vitalijus Mišinas iš Jelgavos „Vitus“ klubo kata iškovojęs sidabrą, o kumite bronzą. Svečiai iš Londono Paul Standing kata – sidabras, Albertas Gustis kumite – bronza.