Close

WSKA Pasaulio Shotokan karatė čempionatas Portugalijoje

WSKA Pasaulio Shotokan karatė čempionatas Portugalijoje

WSKA Pasaulio shotokan karatė čempionate vykusiame Portugalijoje, debiutavę jaunieji sportininkai nors apdovanojimų ir nepelnė, tačiau parodė tvirtą charakterį, įgavo aušto lygio varžybų patirties.

Jaunučių grupėje Pijus Šukys („Alfa“ tr. Alfonsas Valuntonis) Kumite rungtyje pirmą kovą laimėjo prieš ispaną, tačiau antroje kovoje minimaliu rezultatu nusileido kaimynui lenkui. Kata rungtyje taip pat pirmoje kovoje buvo įveiktas čekas, bet pralaimėta šeimininkų atstovui portugalui.Kumite rungtyje gerai kovojęs Simonas Kudirka  („Wazari“ tr. Mantas Kazlauskas) minimaliu rezultatu nusileido portugalui, kuris ir tapo rungties nugalėtoju.Jaunių grupėje kumite Timas Vrublevskis („Asashi“ tr. Gintautas Pačiuipis) pirmoje kovoje įveikė sportininką iš Danijos, antroje kovoje pritrūko sėkmės ir teko pripažinti amerikiečio pranašumą. Varžybose debiutavusiam Erikui Sakalauskui („Asashi“ tr. Gintautas Pačiuipis)pritrūko patirties ir buvo nusileista serbui ir amerikiečiui.

Jaunimo ir suaugusių grupėje kata rungtyje taip pat debiutavusiam Klaidui Kazakevičiui („Rytų kovotojas“ tr. Aivaras Vasiliauskas) burtai lėmė, kad jau pirmuose susitikimuose teko nusiliesti italams, kurie savo amžiaus grupėse užėmė pirmą ir antrą vietas.

Federacijos prezidentas Alfonsas Valuntonis dalyvavo teisėjų seminare, varžybų metu asistavo sportininkams.

Tokio lygio varžybos užgrūdina ir motyvuoja nesustoti ir siekti aukštesnių tikslų