Close

XVII Baltijos šalių klubų Šotokan karate čempionatas

Vasario 20 d. Panevėžyje „Cido“ arenoje vyko XVII Baltijos šalių klubų Šotokan karatė čempionatas, kuriame dalyvavo virš 300 sportininkų iš 22-jų šalies ir užsienio klubų. Varžybas atidarė ir sportininkams sėkmės palinkėjo Panevėžio miesto vicemerė Rimantė Ratinskaitė. Atidarymo metu buvo apdovanoti geriausi 2010 m. federacijos sportininkai, treneriai, teisėjai, klubai, įteiktos Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos sportininkams iškovojusiems medalius 2010 m. Europos Šotokan karatė čempionate.

LSKF prezidentas Kazimieras Bartkevičius apibendrindamas renginį pažymėjo, kad varžybos vyko dinamiškai ant 6 tatami, pasižymėjo aukšta sportine konkurencija tarp klubų ir individualių kovotojų. Daug ambicingų sportininkų išreiškė savo siekius įsitvirtinti Lietuvos karatė rinktinėse ir atstovauti šalį 2011 m. Europos, Pasaulio čempionatuose. Čempionato nugalėtojais tapo visų Baltijos šalių ir Baltarusijos klubų sportininkai. Sklandžiai dirbo 50-ties teisėjų kolegija vadovaujama LSKF viceprezidento, varžybų vyr. teisėjo Alfonso Valuntonio.

Net keturi Kauno karate klubo „Samurajus“ sportininkai tapo čempionato nugalėtojais, tačiau to neužteko komandinei pergalei. Bendrakomandinėje įskaitoje I-mą vietą iškovojo Radviliškio karatė klubas „Kentauras“ 78,5 taškai (vadovas. A. Masalskis), antri Panevėžio karatė klubo „Alfa“ sportininkai 69 taškai (vadovas A. Valuntonis) ir treti Kauno karatė klubo „Era“ sportininkai 58,5 taškai (vadovė A. Urbonienė).