Close

Atviras Latvijos WKC karatė čempionatas

Jelgavoje vyko atviras Latvijos WKC (World Karate Association) čempionatas, bei jaunučių ir vaikų taurės varžybos. Šiose varžybose be Latvijos klubų dalyvavo ir dvylika Panevėžio karatė klubo „Alfa“ sportininkų (treneris Alfonsas Valuntonis).

Čempionate suaugusių grupėje gerai pasirodė Mindaugas Kinderis, kuris pelnė tris aukščiausius apdovanojimus, jis laimėjo kata ir dvi kumite rungtis (virš 78 kg ir absoliučioje kategorijose). Šioje grupėje antrąsias vietas pelnė Justina Šiurnaitė kata rungtyje, bei Mažvydas Kinderis kumite (iki 68 kg) kategorijoje.

Jaunių grupėje geriausiai sekėsi Laurynui Norbutui, kuris tapo čempionu kumite rungtyje (virš 65 kg), bei iškovojo trečią vietą absoliučioje kategorijoje. Antrą vietą kumite rungtyje (virš 65 kg) užėmė ir Marius Sadzevičius, kuris finale nusileido klubo draugui Laurynui.

Taurės varžybose jaunučių grupėje tris apdovanojimus pelnė Rūta Zigmantavičiūtė. Ji kata ir kumite (virš 55 kg) rungtyse užėmė antrąsias vietas, absoliučioje kumite kategorijoje liko trečia. Šioje grupėje Tomas Macijauskas kumite rungtyje nusileidęs latviui liko antras.

Vaikų 12-13 m. amžiaus grupėje Eglė Duobaitė laimėjo kata rungtį, o kumite rungtyje užėmė antrą vietą. Vanesa Kaminskaitė pelnė trečiąsias vietas kata ir kumite rungtyse. Gerai atrankoje kovojęs Arijus Puidokas pusfinalį ir kovą dėl trečios vietos pralaimėjo ir liko ketvirtas.

Dar tris medalius vaikų 10-11 m. amžiaus grupėje kata ir abiejose kumite rungtyse pelnė Ada Putrytė.

Bendraklubinėje įskaitoje klubas „Alfa“ iškovojo antrą vietą, į priekį praleidęs tik pirmą vietą užėmusį Rygos „Fudzi“ klubą, ir trečioje vietoje palikęs Jelgavos „Hagakure“ klubą.