Close

Pagerbimas prezidentūroje

Pagerbimas prezidentūroje

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kūno kultūros ir sporto dienos išvakarėse pagerbė geriausius šalies sportininkus ir jų trenerius.

Sveikindama įvairių sporto šakų atstovus, šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva didžiuojasi savo sportininkais, pasiekusiais aukščiausius rezultatus ir įrodžiusiais, jog yra tarp geriausiųjų Europoje ir pasaulyje.

Šalies vadovės teigimu, sportininkų pergalės plačiai garsina Lietuvą, o jų ištvermė, darbštumas ir kantrybė yra pavyzdys jaunajai kartai, kaip atkakliai reikia siekti užsibrėžto tikslo.

Iškilmingoje ceremonijoje Prezidentė įteikė valstybinius apdovanojimus ir padėkas daugiau nei dviem šimtams prizines vietas Europos ir pasaulio čempionatuose, jaunimo olimpinėse žaidynėse, neįgaliųjų čempionatuose laimėjusiems atletams tame ir Lietuvos Shotokan Karatė Federacijos sportininkams Aurimui Valujavičiui, Edvinui Ronaičiui, Mindaugui Kinderiui, kurie pasaulio Shotokan karatė čempionate Liverpulyje suaugusių komandinėje kumite iškovojo bronzos medalius. Apdovanoti ir jų treneriai Ričardas Piepolis, Anželika Urbonienė, Giedrė Gudzinevičiūtė-Vilkelė. Treneris Alfonsas Valuntonis apdovanojimų metu buvo išvykęs į užsienį.

Šalies vadovė palinkėjo sportininkams ir toliau sėkmingai gerinti asmeninius rezultatus ir uoliai ruoštis būsimiems čempionatams.