Close

Komandinės varžybos sustiprina draugystę klubuose

Šiais metais taip jau sutapo, kad gegužės mėnesį LSKF vykdė eilę svarbių renginių: Lietuvos Šotokan karatė čempionatas, karatė mokinių egzaminai, o komandinės taurės varžybomis buvo užbaigtas ir sporto sezonas. Gera nuotaika, teigiamos emocijos, azartiškos kovos, sirgalių palaikymas buvo juntamas varžybų metu.

Šiose varžybose galėjo dalyvauti jaunieji sportininkai nuo 7 iki 15 metų amžiaus. Varžybos prasidėjo nuo komandinių kata rungčių. 4 amžiaus grupėse varžėsi 28 komandos. Šios rungties metu sportininkai demonstravo karatė techniką ir vienodą jos atlikimą. Kumite varžybose 7 – 9 m. vaikinų tarpe pirmas dvi vietas iškovojo Kauno karatė klubo „Samurajus“ komandos, o 10 – 11 m. amžiaus grupėje net trys Radviliškio „Kentauro“ komandos užėmė prizines vietas.

Pagal taškų suvestinę jau treti metai iš eilės komandinės taurės varžybose daugiausiai taškų surenka Kauno „Era“ klubo sportininkai. Šį klubą atstovavo 37 sportininkai, sudarydami 19 komandų. Tik vieno taško skirtumu klubų reitinge antrą vietą užėmė Kauno „Samurajus“, treti – Radviliškio „Kentauras“. Varžyboms vadovavo G. Pačiuipis ir M. Bartkevičius.