Close

LSKF pagrindinis seminaras-atestacija

LSKF pagrindinis seminaras-atestacija

Paskutinį gegužės savaitgalį Kaune vyko pagrindinis Lietuvos Shotokan Karatė Federacijos seminaras ir karatė mokinių diržų egzaminai. Kaip ir įprastai Kaunas sulaukia daug sportininkų, kurie siekia aukštumų. Še seminaras buvo kitoks nei ankstesni, nes turėjome svečių iš Latvijos. Latvijos Funakoshi Karatė Asociacijos prezidentas, 7 Dan karatė meistras Andrei Komar vedė karatė seminaro treniruotę siekiantiems meistrų ( Dan) laipsnio. Seminaro metu treniruotes vedė Alfonsas Valuntonis, Dainius Libniskas ir Mantas Bartkevičius.

Tuoj prasidės naujas sporto ir renginių sezonas. Dalinamės video įrašu iš pavasary vykusių karatė meistrų DAN egzaminų. Svarbu bandyti ir siekti savo tikslų. Oss.

Slået op af Lietuvos Shotokan Karate Federacija i Tirsdag den 20. august 2019

Pertraukų metų karatistams nebuvo laiko ilsėtis, nes daugelis iš dalyvavusių seminare, laikė karatė mokinių egzaminus. Žemesnių diržų egzaminus laikė tik sportininkai iš Kauno klubų, nes prieš tai egzaminai vyko Zarasuose ir Panevėžyje. Siekiantys aukštenių diržų mokiniai atvyko į Kauną. Čia kartu priėmė įššūkį, mokėsi karatė meno, pažino kata ir kumite subtilybes.

Nuoširdžiai sveikiname Eglę Duobaitę, sėkmingai išlaikiusią I Dan egzaminą.