Close

Nauja LSKF interneto svetainė

Nauja LSKF interneto svetainė

Bendradarbiaujant su Kauno kolegija buvo atnaujinta LSKF interneto svetainė. Naujoji svetainė atitinka šiuolaikinius reikalavimus dėl duomenų rinkimo (GDPR), srautas apsaugotas skaitmeniniais sertifikatais ir garantuoja perduodamų duomenų saugumą, naudojama nauja turinio valdymo sistema leidžia paprastai, greitai įkelti pranešimus, sukurti nuotraukų galerijas. Taip pat atsirado naujos svetainės galimybės kaip detali paieška visoje svetainėje, pranešimų žymėjimas ir greitas filtravimas, integracija su Facebook ir Google paslaugomis.

Svetainės atnaujinimo projektas prasidėjo š. m. sausio 18 d. Prie šio projekto dirbo Mantas Bartkevičius, atsakingas už LSKF ryšius su visuomene ir Kauno kolegijos, Technologijų fakulteto, Informatikos katedros paskutinio kurso studentas Eligijus Jankevičius. Tai jo baigiamasis bakalauro darbas.

Dėl pasikeitusios turinio valdymo sistemos, teko keisti svetainės saugojimo serverius, nes senieji neatitiko keliamų sistemos reikalavimų. Projekto eigoje buvo optimizuotas svetainės dizainas (automatiškai prisitaiko prie kompiuterio ekrano ar mobilaus telefono), svetainės medžio struktūra. Buvo perkelti visi įrašai iš senosios svetainės į naująją. Iš viso virš 400 įrašų. Visgi teko peržiūrėti įrašus, bei atlikti korekcijas. Pranešimams teko pridėti varžybų rezultatus ir sukurti nuotraukų galerijas, atlikti teksto formatavimą, nes dalis pranešimų buvo atvaizduojami iškraipyti. Tai beveik pusės metų darbas, kurio rezultatai pasiekiami visam Shotokan karatė pasauliui.

LSKF vykdomasis komitetas dėkoja Mantui Bartkevičiui ir Eligijui Jankevičiui už kokybišką Lietuvos Shotokan Karatė Federacijos interneto svetainės atnaujinimą.