Close

Tarptautinis WKC karatė turnyras „Sigulda open“

Tarptautinis WKC karatė turnyras „Sigulda open“

Latvijoje Siguldos mieste vyko WKC (World karate association) tarptautinis turnyras, kuriame dalyvavo per 120 sportininkų iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos klubų. LSKF šį kartą atstovavo Panevėžio karatė klubo „Alfa“ sportininkai (treneris Alfonsas Valuntonis), kurie pelnė nemažai apdovanojimų.

Varžybų metu LSKF viceprezidentas Alfonsas Valuntonis susitikime su WKC viceprezidentais Roland Dietrichu ir Viachiaslav Timofejevu aptarė galimybes dėl LSKF rengiamo Baltijos šalių čempionato įtraukimą į WKC kalendorių, tai paskatintų varžybose dalyvauti ne tik kaimynines, bet ir vidurio Europos šalis.

Vaikų grupėje Vanesa Kaminskaitė kata rungtyje iškovojo trečią vietą, o kumite rungtyje nusileidusi tik finale užėmė 2 vietą, o Eglė Duobaitė kumite kategorijoje pelnė trečią vietą.
Jaunučių grupėje Rūta Zigmantavičiūtė kata rungtyje iškovojo trečią vietą, o Tomas Macijauskas kumite rungtyje užėmė antrą vietą.

Jaunių grupėje gerai kovojo Marius Sadzevičius ir Laurynas Norbutas, jie įveikę visus varžovus susitiko finale. Šį kartą permainingoje kovoje pergalę šventė Laurynas.

Suaugusių grupėje kata rungtyje Justina Šiurnaitė užėmė trečią vietą. Turnyre gerai kovojo Mindaugas Kinderis, jis savo svorio ir absoliučioje kategorijose, įveikė visus varžovus ir tapo turnyro nugalėtoju. Finaluose abu kartus susitiko su Rusijos lyderiu A.Timofejevu ir abu kartus jį įveikė.