Close

VIII-tas Lietuvos senjorų šotokan karate čempionatas

VIII-tas Lietuvos senjorų šotokan karate čempionatas

Savaitgalį Panevėžyje vyko VIII-tas Lietuvos senjorų šotokan karate čempionatas, kuriame dalyvavo 50 senjorų iš 16-kos karate organizacijų, tame tarpe svečiai iš Norvegijos „Ha karatekluub“ ir Lenkijos „Shogun“ klubų.

Pusė renginio dalyvių, tai karatė meistrai (juodi diržai), karatė mokytojai, praeityje žinomi sportininkai, kurie savo jaunatviška energija, meistriškumu papuošė čempionatą. Tai M. Butkus (Vilsnius „Kaminari“), G. Žendzian (Bialystokas „Šogun“), D. Libnickas (Kaunas „Dao“), L. Grižaitė (Vilnius „Karate do), E. Ronaitis (Kaunas „Era“), A. Pavliukevič (Vilnius „Karate do“), A. Širokova (Norvegija „Ha karatekluub“), D. Šalna (Švenčionėliai „Švenčionėliai“), M. Bartkevičius (Kaunas „Samurajus“), M. Ratkevičius (Kaunas „Fight gang“). Varžybos vyko asmeninėse kata, kumite ir sumo rungtyse.

Dalyviai buvo suskirstyti pagal meistriškumo ir amžiaus grupes, išdalinta 19-a medalių komplektų, varžybas aptarnavo 30-ties teisėjų kolegija. Varžybų vyr. teisėjas A. Valuntonis ir Panevėžio karatė klubas pasistengė, kad čempionatas vyktų sklandžiai ir šventiškai. Varžybų fotografas Rytis Zdanavičius

VIII-ojo Lietuvos senjorų šotokan karatė čempionato rezultatai