Close

XIII Europos klubų taurės varžybos Lenkijoje Dabrowa Gornicza

Europos klubų karatė taurės varžybose, kurios vyko Lenkijoje Dabrowa Gornicza mieste, dalyvavo 350 sportininkai iš 44 Europos klubų, kurie atstovavo 8 šalis (Lenkija, Slovakija, Rumunija, Bosnija ir Hercegovina, Lietuva, Italija, Baltarusija, Rusija).

Lietuvą atstovavo keturi trenerio Alfonso Valuntonio klubo „Alfa“ sportininkai, kurie pelnė apdovanojimus:

• 14-17 m. komandinės kata rungtyje (Eglė Duobaitė, Rūta Zigmantavičiūtė, Vanesa Kaminskaitė) pusfinalyje nugalėjo rumunes, o finale lenkaites ir užėmė pirmą vietą.
  • 14-15 m. shotokan kumite rungtyje gerai pasirodė Vanesa Kaminskaitė ir Eglė Duobaitė. Jos įveikė visas varžoves ir susitiko finale, nugalėtoja tapo Vanesa.
  • Vanesai Kaminskaitė gerai sekėsi ir 14-15 m. individualioje kata ir WKF kumite rungtyse, čia ji abiejose rungtyse iškovojo trečiąsias vietas.
  • Senjorų iki 40 m. kategorijoje shotokan kumite rungtyje Valdas Kaminskas taip pat iškovojo bronzos medalį.

Bendroje klubų įskaitoje negausi klubo „Alfa“ komanda 44 klubų įskaitoje liko 16 vietoje. Turnyro nugalėtojais tapo slovakai, antri šeimininkai lenkai, treti rumunai.