Close

XXVII Baltijos šalių Shotokan karatė čempionatas

XXVII Baltijos šalių Shotokan karatė čempionatas

Visus Shotokan karatė sportininkus ir fanus kviečiame į Panevėžį, kur vyks XXVII Baltijos šalių Shotokan karatė čempionatas.
VARŽYBŲ TIKSLAS:
Populiarinti Šotokan karatė stilių, išaiškinti geriausius sportininkus, klubus.

ESKA/WKC Shotokan VARŽYBŲ TAISYKLĖS:
KATA atranka – vėliavėlių sistema, finalai – balų sistema. Dvi trečios vietos.
KUMITE – shobu sanbon. Dvi trečios vietos.
SVĖRIMAS vykdomas prieš kategorijos varžybas pasirinktinai.
APSAUGOS: privalomos: dantų kapos, baltos spalvos pirštinėlės; galimos: vaikinams – bandažai, merginoms – krūtinės ląstos apsaugos.

PARAIŠKOS:
Paraiškos turi būti patvirtintos gydytojo viza. Paraiškas siųsti el. paštu a.valuntonis@yahoo.com iki 2022 m. vasario 15 d.

TEISĖJAI:
Objektyvumo užtikrinimui, dalyvaujantys klubai deleguoja teisėjus varžyboms aptarnauti. (5 dalyv. – 1 teisėjas, 10 dalyv. – 2 teisėjai ir t.t.)

Sportininkų draudimas, sveikata: klubų vadovai, treneriai atsakingi už sportininkų techninį pasirengimą, sveikatos draudimą, kontrolę. LSKF, varžybų organizatoriai už traumas, patirtas varžybų metu neatsako ir rekomenduoja sportininkus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų bei traumų.

Už komandinę pergalę, klubas apdovanojamas XXVII Baltijos šalių klubų Šotokan karatė čempionato taure!

SVARBU:
Vadovaujantis LR vyriausybės nutarimais ir rekomendacijomis dėl COVID-19 viruso plitimo, visi dalyviai, teisėjai, treneriai, žiūrovai PRIVALO dėvėti burną ir nosį dengiančias FFP2 tipo med. kaukes, viso renginio metu. Sportininkai ir referi be kaukių dalyvauja tik kovos metu ant tatamio. Žiūrovai į salę gali patekti tik su Galimybių pasais.
Dalyviai turi turėti ES skaitmeninį COVID pažymėjimą arba Galimybių pasą, arba PGR testą, arba kitus dokumentus pagal tuo metų galiojančius LR nutarimus.
INFORMACIJA:
Detalesnė informacija bus patikslinta prieš varžybas.
Renginio naujienos ir duskusija Facebook renginyje https://www.facebook.com/events/688170318843898/